Therapeuten

Hier vind je alvast een vrijblijvend overzicht van personen uit verschillende strekkingen en sectoren die een erkende opleiding Brainspotting fase 1 én fase 2 hebben gevolgd.

Heb je minstens een erkende Level I en II in Brainspotting gevolgd. Klik dan hier om te weten te komen hoe je kan worden opgenomen in de lijst.

Regio Naam Functie Website
Aalst (Erpe-Mere) Joris Van Droogenbroeck Psychotherapeut http://www.menszijn.be
Aarschot Ria Wauters Naturopate http://www.riawauters.be
Alken(Hasselt) Anneleen Vanroy Psycholoog – Psychotherapeut http://www.phpt-de-verbinding.be
Antwerpen(Borgerhout) Sarah De Graef Integratief therapeut http://www.vindeentherapeut.be/therapeut/therapeut-in-de-interactionele-vormgeving-i-v-sarah-de-graef-borgerhout-antwerpen.html
Antwerpen(Borsbeek) Ann Bilsen Integratief psychotherapeut http://www.debeleving.be
Antwerpen(Brasschaat) Anna Dyck Integratieve therapeut en supervisor http://www.namarupa.be
Antwerpen(Deurne) Margot Dierickx Therapeut in de I.V. margotdierickx@skynet.be
Antwerpen(Edegem) Chimène De Raeve Psychotherapeute http://www.deraeve-counseling.be
Antwerpen(Essen) Melanie Mulder Coach, Counseller http://www.mani-pura.com
Antwerpen en Hoogstraten Ann Van Steenbergen Upgradetherapie en coaching ann.van.steenbergen2@gmail.com
Antwerpen(Kalmthout) Sonja Janssen Integratieve psychotherapeut sonja.janssen.brandsen@gmail.com
Antwerpen(Kapellen) Ann Ceulemans Integratief psychotherapeut I.V. ceulemansann@telenet.be
Antwerpen(Kapellen) Benedicte Leys Integratief psychotherapeut http://www.antepassio.be
Antwerpen(Kapellen) Bart Van Ruiten Systemische coach http://www.antepassio.be
Antwerpen(Merksem) Geertje De Brabander (lichaams-en systeem-)coach http://www.uitdeknoop.be
Antwerpen(Mortsel) Agnes Defillet Integratief therapeut http://www.walkingturtle.be
Antwerpen(schoten) Peggy Van Looveren Psychotherapeut en coach http://www.bodyentalk.be
Antwerpen(stad) Wies De Raedemaecker Klinisch psycholoog en IV-therapeut http://www.wiesderaedemaecker.be
Antwerpen(Wijnegem) Marc Franckx Gesprekstherapeut/Bodyworker http://www.invers.be
Antwerpen(Wilrijk) Sofie Schrauwen Kinder- en jeugdpsychologe http://www.vita-antwerpen.be/gezondheid/2008/08/psycholoog-sofie-schrauwen
Beveren-Waas Sabine Pelgrims Psychotherapeut http://www.sensitiefinbalans.be
Brugge Luc Desmet Maatschappelijk werker en Tai Chi leraar tel voor sms 0488/164985
Brugge (Oostkamp) Leen De Vuyst Integratief psychotherapeut http://www.hejoka.be
Brussel Barbara van Gogh Integratief psychotherapeute http://www.praktijkvangogh.com
Brussel (Meise) Francisco D’Hoore klinisch psycholoog, sportpsycholoog, coach http://www.vind-een-psycholoog.be/psycholoog/francisco-dhoore-meise
Brussel(Vilvoorde) Regina Moonens Psychotherapeute http://www.aquadesino.com
Eeklo(Oost-Vlaanderen) Lucien Heyde Psychotherapeut (Lichaam & geest & sporters) http://www.lucienheyde.be
Genk(Zutendaal) Maurice Quanjel Psychologische coach http://www.mentaalgezond.be
Gent Klara Jacops Klinisch psycholoog http://www.klaarte.be
Gent(Melle) Eva Zabarylo Psychologe – Integratief therapeut http://www.eniava.be
Gent(Schellebelle) Danny Tant Psychotherapeut in bijberoep http://www.dannytant.be
Gentbrugge(Gent) Els Ockerman Psycholoog / Integratief therapeut http://www.kandrikel.be
Hasselt(regio Zonhoven) Micha van Knippenberg Psychotherapeute in de Interactionele Vormgeving http://www.groepspraktijk-balans.be
Hoogstraten(Meerle) Martine Brosens (systemisch)coach (met hulp van paarden)/ ecologisch pedagoog http://www.spiegelendpaard.be
Hove Hilde Naedts Integratieve Psychotherapeut/creatieve therapie/ http://www.bewegeninaandacht.be
Leuven Ingeborg Roussel Psychotherapeute http://www.deflint.be
Leuven Michel Lahaye Klinisch Psycholoog http://www.angstvrij.be
Leuven(Bierbeek) Chantal Remmerie Gezondheidstherapeute http://www.chantalk.be
Leuven(Houwaart) Reinhilde Buys Therapeut http://www.reinhildebuys.be
Leuven(Rotselaar) Els Peeters Creatief therapeut http://www.creawiel.be
Leuven(Tienen) An Chaltin Klinisch psychologe-Psychoanalytisch psychotherapeute an.chaltin@telenet.be
Leuven(Wezemaal) Eva Van Damme Energetisch Consulent http://www.derozenweg.be
Lier (Heist-op-den-Berg) Luc Duprez Psychotraumatoloog, Psychotherapeut http://www.mandala.be
Limburg(Tongeren) Reinhilde Vermeulen Integratief Therapeute IV/trainer http://www.jezelftevriend.be
Limburg(NL-Heerlen, Maastricht, Sittard, Geleen) Kim Stroucken Coaching coach, brainspottherapeut en teammanager http://www.kimstroucken-coaching.nl
Mechelen An Van Hassel Psychotherapie anvanhassel@gmail.com
Mechelen(Puurs) Myriam Van Honacker Integratief Psychotherapeut myriam.vanhonacker@skynet.be
Mechelen(Rumst) Joyce Mathieu Psychotherapeut http://www.evenstilstaan.be
Moerdijk(Breda, Nederland) Pascal Rijnart Gezondheidszorgpsycholoog http://www.antoniusconsult.nl
Noord-Brabant(Roosendaal, NL) Monique Bakhuijzen-Pons GZ Psycholoog & Shiatsutherapeute http://www.atouchofbalance.nl
Oost-Vlaanderen(Temse) Karin Verheyen Rouwtherapeute http://www.senkaflex.be
Ossendrecht(Noord Brabant, Nederland) Jacqueline Vogelaar Psycho-sociaal therapeut, ook gewichtsgerelateerd http://www.psychegewicht.nl
Oud-Turnhout Koen Deblonde Adviseur en Coach http://www.koendeblonde.be
Sint-Job-in’t-Goor(Brecht) Tine Van den Berghe ACT, mindfulness en psychotherapie (I.V.) http://www.opzoeknaarwijsheid.be
Turnhout Elke Allard Integratief Psychotherapeute elkeallard@skynet.be
Turnhout (Vosselaar) Viviane Peeraer Psychotherapeut http://www.vivianepeeraer.be
Zoersel(Halle) Anne De Vester Psychotherapeute in eigen praktijk http://www.vindeentherapeut.be/therapeut/anne-de-vester-zoersel.html
Zoersel Christine Adriaenssens Therapeut in de Interactionele Vormgeving http://www.eostre.be