Vind een therapeut

Hier vind je alvast een vrijblijvend overzicht van personen uit verschillende strekkingen en sectoren die een erkende opleiding Brainspotting fase 1 én fase 2 hebben gevolgd.

Heb je minstens Brainspotting Fase 1 én Fase 2 gevolgd? Klik dan hier om opgenomen te worden in de lijst.

Regio Therapeut Tel/Email Website
2800 Mechelen An Van Hassel - Trainer +32(0)485 55 60 50 An@brainspotting.be http://www.brainspotting.be
2360 Oud-Turnhout Anke De Vooght 0489454821 anke@mail.be http://www.samenoppad.be
9840 Zevergem Ann Verstraete 0477 924658 Ann.zonenmaan@gmail.com http://www.zonenmaan.be
2930 Brasschaat Anna Dyck 0496/08.33.53 anna@namarupa.be http://www.namarupa.be
1098 TE Amsterdam Anne-Brit Voorn +31(0)681 10 17 78 info@thecoachingpartners.nl http://www.thecoachingpartners.nl
3570 Alken Anneleen Vanroy 0494/655095 info@phpt-de-verbinding.be www.phpt-de-verbinding.be
2500 Lier Astrid Docx 03/480.45.35 astrid.docx@gmail.com https://www.praktijkastriddocx.be
2060 Antwerpen Brigitte Verdonk 0486 50 16 08 brigitte.verdonk@gmail.com http://ininteractie.be
4611BG Bergen op Zoom Carla Perdaems +31(0)642469367 info@stresspreventie.nl http://www.newhealthconcept.nl
9260 Serskamp Danny Tant 0474 38 48 29 danny.tant@telenet.be http://www.dannytant.be
3020 Herent Dennis Geelen 0494054553 dennisgeelen@gmail.com http://www.koothoomi.be
2300 Turnhout Elke Allard elkeallard@hotmail.com
3070 Kortenberg Elke Pepermans 0499347751 elkepepermans51@gmail.com http://www.praktijkdeparel.be
3570 Alken Ellen Indekeu +32 (0) 496 52 24 55 info@acupunctuurcentrum-sampermans.be http://www.acupunctuursampermans.be/
2460 Tielen Ellen Stoffels 0475238747 ellen@zijnenworden.be http://ww.zijnenworden.be
2560 Nijlen Els Schaerlaeken 0496511330 Els.schaerlaeken@skynet.be http://Www.leefwijs.be
9090 Melle Eva Zabarylo 0475286428 evazabarylo@gmail.com http://www.eniava.be
8552 Moen (Zwevegem) Eveline Librecht 0487 50 58 56 eveline.librecht@gmail.com http://www.evelinelibrecht.be
1860 Meise Francisco D'Hoore 0495267578 francisco.dhoore@gmail.com http://www.mentalmotion.eu
2018 Antwerpen Gert Kruitbosch 0468418877 GertKruitbosch@gmail.com https://www.mensinverandering.com
2980 Zoersel Hilde De Leeuw 0498 694200 hilde.deleeuw@telenet.be http://www.hestiapraktijk.be
9050 Gentbrugge Schouppe Hilda +32 (0)479 39 07 88 hs55wb44@gmail.com http://www.hildaschouppe.be
2550 Kontich Ilke Verherstraeten 0479909973 ilke@oogverbindend.be http://www.oogverbindend.be
9870 Zulte De Loof Ilse 0475/91 41 80 info@volharten.be http://www.volharten.be
2950 Kapellen Leys Bénédicte +32 477 27 82 87 info@antepassio.be http://www.antepassio.be
2500 Lier Ann Bilsen 0472 33 57 39 info@debeleving.be http://www.debeleving.be
2490 Balen Els Janssen 0498288534 info@elsjanssen.be http://www.elsjanssen.be
8790 Waregem Dheedene Katlijn 0475336983 info@psychotherapiewaregem.be http://www.psychotherapiewaregem.be
3700 Tongeren Reinhilde Vermeulen 0494874743 info@jezelftevriend.be http://www.jezelftevriend.be
9000 Gent De Vocht Lucas +32 478 75 00 26 info@lucasdevocht.be http://www.lucasdevocht.be
5521NB Eersel Karin Lepelaars +31(0)629 40 44 42 info@rebalancepraktijk.nl
4331 VC Middelburg Tinka Ruis +31(0)6-12280622 info@tinkaruis.nl http://www.tinkaruis.nl
3473 Waanrode Katrien Peters 0468/27 89 74 info@viacolumbus.be http://info@viacolumbus.be
2110 Wijnegem Ingrid Versmissen 03/354 05 73 ingrid.versmissen@telenet.be http://www.invers.be
2930 Brasschaat Isabel Vanderveren 0476380431 isabel.vanderveren@hotmail.com
3600 Genk Nancy Janssens 0479843676 jan.nancy@hotmail.com http://www.retro-spectief.be
2020 Antwerpen wislet jeroen 0486457880 jeroen.wislet@gmail.com
1840 Londerzeel Joke Langmans 0499212147 jokelangmans@hotmail.com http://jokelangmans.be
2840 Rumst Joyce Mathieu 0486/958523 info@evenstilstaan.be http://www.evenstilstaan.be
2980 Halle Karen Bolders 0475245341 karen-b@live.be http://www.terug-in-je-kracht.be
9140 Steendorp Verheyen Karin 0489554132 karin@senkaflex.be http://www.levennaverlies.be
2180 Ekeren (Belgium) Katrien Billiet 0499342398 Katrien.billiet@gmail.com https://www.praktijkhedera.be
2300 Turnhout Katrien Swaegers +32 (0)474275750 katrien.swaegers@gmai.com
9040 Sint-Amandsberg (Gent) Klara Jacops +32 470 96 33 98 info@klaarte.be https://klaarte.be
2920 Kalmthout Kristel Ogiers 0477 42 53 72 kristel@zinnebeeld.be http://www.zinnebeeld.be
8020 Oostkamp De Vuyst Leen 0497501275 leen@hejoka.be http://www.hejoka.be
1851 Humbeek Liesbeth Michiels 0495 22 83 44 liesbeth@evolvingclarity.be https://www.evolvingclarity.be
3060 Korbeek Dijle Linda Op de Beeck - Asst. Trainer 0497939718 linda.opdebeeck@protonmail.com http://www.kinekorbeekdijle.be
2570 Duffel Lucia Van Den Eede 0478512646 http://www.luciavandeneede.be
9988 Watervliet Lucien Heyde 0475958528 lucienheyde@skynet.be http://www.lucienheyde.be
9200 Dendermonde Lysa Murekatete 0486 72 61 07 lysamurekatete@gmail.com
2270 Herenthout Machteld Baekelandt 0499/83.80.55 machteld.baekelandt@gmail.com http://www.osteomachteldherenthout.be
2110 Wijnegem Marc Franckx 03/354 05 73 marc-franckx@telenet.be http://www.invers.be
2900 Schoten Marianne De Geyter 0475204890 info@meeander.be http://www.meeander.be
2275 Wechelderzande Christine Adriaenssens 0475499000 mariechristine.adriaenssens@gmail.com http://www.eostre.be
4817 LD Breda Marijke van Steen +31(0)641350837 info@coredyanmics.nl http://www.coredynamics.nl
8200 Brugge Marleen Dens 0496/76 29 41 marleendens@hotmail.com
2328 Meerle Martine Brosens /Spiegelend Paard 0486447907 martine.brosens@spiegelendpaard.be http://www.spiegelendpaard.be
9550 Herzele Bernadette Michiels 0485/225.257 info@deinend.be http://deinend.be
2540 Hove Hilde Naedts 0498290042 mindful@bewegeninaandacht.be http://www.bewegeninaandacht.be
2322 Hoogstraten-Minderhout Nadine Sterkens 0473616390 nadine.sterkens@telenet.be http://www.onderwegmetjezelf.be
1702 Groot-bijgaarden Nathalie Rathé 0477719047 Nathalie.rathe@uniqtherapie.com http://www.uniqtherapie.com
3010 Kessel-lo Nicole Keppens 0487/616099 nicole@baobab-leuven.be https://www.baobab-leuven.be
3500 Hasselt Marij Gielen +32 496 88 20 66 of 011 87 24 78 p-abc@skynet.be http://www.p-abc.be
4761CR Zevenbergen Nederland, bij Breda Pascal Rijnart pascal@antoniusconsult.nl http://www.antoniusconsult.nl
9000 Gent Elfi Maassen 0493 13 44 59 praktijk.elfi.maassen@gmail.com http://www.elfi-maassen.be
9050 Gentbrugge Wim De Staercke 0490197289 psycholoog.wim@gmail.com https://www.psycholoogwim.com/
1800 Vilvoorde Regina Moonens 32486820711 Regina@aquadesino.com http://www.aquadesino.com
2640 Mortsel Mahieu Rudi 0491550541 rudi.mahieu@skynet.be https://www.sazoen.be
9402 Meerbeke Sara Oldenhof 0486/46.67.63 sara@sleutelbosninove.be https://sleutelbosninove.be/team/sara/
3078 Everberg Stéphanie Hohl - Asst. Trainer 0495 77 49 76 stephanie.hohl1966@gmail.com
3700 Tongeren Vanessa Cluckers 0479667031 vanessa@vanessacluckers.be http://www.vanessacluckers.be
3118 Werchter Bernaert Veerle 0479/592340 veerleb55@gmail.com
2800 Mechelen Tom Verheyden - Asst. Trainer +32(0)485 20 90 81 Verheyden.tm@gmail.com
2350 Vosselaar Viviane Peeraer 0475572608 vivianepeeraer@gmail.com https://www.vivianepeeraer.be
2930 Brasschaat Goeman Wanda 0479 48 09 36 wanda.goeman@gmail.com
2060 Antwerpen Wil Meeus 0485 201 588 wil.meeus@telenet.be