Vind een therapeut

Hier vind je een vrijblijvend overzicht van personen uit verschillende strekkingen en sectoren die een erkende opleiding Brainspotting fase 1 én fase 2 hebben gevolgd.

Heb je Brainspotting Fase 1 én Fase 2 bij Brainspotting Belgium gevolgd?
Klik dan hier om opgenomen te worden in de lijst.

Stad / Provincie Therapeut Tel/Email Website
9700 Oudenaarde Greet Aelvoet 0497852512 greet@psycho-therapeut.be https://www.psycho-therapeut.be
1422 GM Uithoorn René Aldewereld +316 100 595 90 info@reban.nl https://www.reban.nl
2800 Mechelen Ann Hoogers 0496 12 99 18 ann.hoogers12@gmail.com
9850 Nevele Ann Verstraete 0477 924658 Ann.zonenmaan@gmail.com http://www.zonenmaan.be
1098 TE Amsterdam Anne-Brit Voorn +31(0)681 10 17 78 info@thecoachingpartners.nl http://www.thecoachingpartners.nl
2260 Tongerlo Annemieke Meijer 0471563063 annemiekemeijer.psy@gmail.com
3220 Holsbeek / Vlaams-Brabant Annick Vanbeveren 0494/034272 annickvanbeveren@amadoa.be https://amadoa.be/
2000 Antwerpen Ann Toté 0478734067 samennaarjezelf@gmail.com https://www.samennaarjezelf.be/
3390 Tielt Anouk Francois 0497913433 anouk@praktijkdenieuweroute.be https://www.praktijkdenieuweroute.be
2811 Mechelen Bakiye Karaman +320496987316 bakiyekaraman@yahoo.com
9100 Sint-Niklaas Bart De Jonghe 0473812752 bartvuurhart@yahoo.com https://brainspirit.be
9150 Bazel Benjamin De Bruyn 0496053560 ben@be-amazing.eu https://www.be-amazing.eu
4611BG Bergen op Zoom Carla Perdaems +31(0)642469367 info@stresspreventie.nl http://www.newhealthconcept.nl
9090 Melle / Oost-Vlaanderen Caro Budde 0496848135 CaroBudde@gmail.com
2170 Merksem Charlotte Van Moerbeke 0474230743 charlottevanmoerbeke@hotmail.nl
3722 Kortessem Sara Peeters 0478237427 sara@chensa.be https://www.chensa.be
9160 Lokeren Nathalie Felix 0478/99.28.06 nathaliefelix@praktijk50.be http://www.praktijk50.be
3070 Kortenberg Elke Pepermans 0499347751 elkepepermans51@gmail.com http://www.praktijkdeparel.be
1674 Bellingen / Vlaams-Brabant Ellen Topff 0469/120.850 ellen.topff@protonmail.com https://ellentopff.com
3050 Oud-Heverlee Els Appermont 0473313305 els@nooria.be https://www.nooria.be
  Erik van Hoogstraten +31850501682 Hello@metanoiacare.nl https://metanoiacare.nl
9090 Melle / Oost-Vlaanderen Eva Zabarylo 0475286428 eva@compagniebougie.be https://www.compagniebougie.be
8552 Moen (Zwevegem) / West-Vlaanderen Eveline Librecht 0487 50 58 56 eveline@dierenkracht.be https://www.dierenkracht.be/
9880 Aalter 9880 Frauke Maes 0475512883 ligilo@outlook.be https://frauke-ligilo.wixsite.com/ligilo
2018 Antwerpen Gert Kruitbosch 0468418877 GertKruitbosch@gmail.com https://www.mensinverandering.com
2520 Ranst Greet De Wilde 0468320431 info.ingoud@gmail.com http://www.ingoud.com
2600 Berchem-Antwerpen Katleen Hammels 0479452783 hammelskat@gmail.com https://zijns-kracht.be
5555 Graide Hans Baert 0032496394477 hansbaertpsy@gmail.com
2930 Brasschaat Hilde Van Heuven 0472108906 contact@hildevanheuven.be https://www.hildevanheuven.be
9000 Gent Hilde Droogné 0476778024 hilde.droogne@gmail.com http://www.psychotherapiecirkelsprong.weebly.com
9050 Gentbrugge / Oost Vlaanderen Schouppe Hilda +32 (0)479 39 07 88 hs55wb44@gmail.com http://www.hildaschouppe.be
2550 Kontich Ilke Verherstraeten 0479909973 ilke@oogverbindend.be http://www.oogverbindend.be
9870 Zulte De Loof Ilse 0475/91 41 80 info@volharten.be http://www.volharten.be
3550 Heusden-Zolder Ine Goovaerts 0475/41 64 68 ine.goovaerts@rakonto.be https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/ine-goovaerts-heusden-zolder.html
1740 Ternat ines De Mesmaeker 0475665482 ines@justines.be https://justines.be
3471 Hoeleden Linsy Van Krunkelsven 0498464560 info@deachtarm.be https://www.deachtarm.be
3500 Hasselt Liese Vanleeuw 0477/60.20.14 info@elafia.be https://elafia.be
2490 Balen Els Janssen 0498288534 info@elsjanssen.be http://www.elsjanssen.be
8790 Waregem Dheedene Katlijn 0475336983 info@psychotherapiewaregem.be http://www.psychotherapiewaregem.be
9840 De Pinte-Zevergem Lucas De Vocht 0478/750026 info@lucasdevocht.be https://www.lucasdevocht.be
8880 Ledegem Ine Schoutteten 0468002972 info@praktijkine.be https://www.praktijkine.be
5521NB Eersel Karin Lepelaars +31(0)629 40 44 42 info@rebalancepraktijk.nl
2220 HEIST-OP-DEN-BERG Inge Van Heukelom 0495506512 inge.van.heukelom@telenet.be https://www.acupunctuuringe.be
2110 Wijnegem / Antwerpen Ingrid Versmissen O3/354 05 73 ingrid.versmissen@telenet.be http://invers.be
3600 Genk Nancy Janssens 0479843676 jan.nancy@hotmail.com http://www.retro-spectief.be
3078 Meerbeek Joke Mortier 0471344132 info@jokemortier.be
2800 mechelen Jonathan Vuerstaek 0499261507 jonathan@qisana.be https://www.qisana.be
9050 Gent Katrien Aelvoet 0499262092 katrienaelvoet@systeempsychotherapie.be https://www.systeempsychotherapie.be
9220 Hamme KAREL DE BRANT 052520669 karel@wonderboom.eu https://www.wonderboom.eu/
2300 turnhout kathleen Van de Ven 0495743700 Kathleen.van.de.ven@telenet.be
2647 Sør-Fron, Noorwegen Lars Lutje Schipholt +31626022282 lars@thrivability.no https://thrivability.no
9120 Kallo (Beveren-Waas) Michèle Lavigne 0493815769 info@michelelavigne.be https://www.michelelavigne.be
  / Brussel Leen De Beuckelaere 0498/846177 leendebeuckelaere44@gmail.com https://leendebeuckelaere.wixsite.com/therapie
8020 Oostkamp De Vuyst Leen 0497501275 leen@hejoka.be http://www.hejoka.be
1700 Dilbeek Leentje Keppens 0468/58 28 34 leentje@groepspraktijkjuno.be http://www.groepspraktijkjuno.be/
2570 Duffel Liesbet Van Dessel 0498 61 41 54 liesbetvandessel36@gmail.com
2930 Brasschaat Lieve Buysse-Janssen +32478813146 Lieve@openliving.be http://www.openliving.be
3060 Korbeek Dijle / Vlaams Brabant Linda Op de Beeck +32497 939 718 linda.opdebeeck@protonmail.com https://kinekorbeekdijle.be
2570 Duffel Lucia Van Den Eede 0478512646 http://www.luciavandeneede.be
9000 Gent Lucie Demolder 0497192330 lucie.psycholoog@gmail.com https://www.lucie-psycholoog-gent.com/
9988 Watervliet Lucien Heyde 0475958528 lucienheyde@skynet.be http://www.lucienheyde.be
2950 Kapellen Lynn Jespers 0486 561 333 lynn@psyly.me https://www.psyly.me
  / Brussel Lysa Murekatete 0486726107 lysamurekatete@gmail.com
3380 Bunsbeek Marie Anne Thijs 0476351071 marieannethijs@gmail.com https://www.praktijkamalgaam.be
2440 Geel Marie Dams 0496124904 marie.dams@therapeutenpraktijk.be
1880 kapelle-op-den-Bos Valerie Martens 0468017418 martensvalerie8@gmail.com https://praktijkbamboo.be
2328 Meerle Martine Brosens /Spiegelend Paard 0486447907 martine.brosens@spiegelendpaard.be http://www.spiegelendpaard.be
1730 Asse / Vlaams-Brabant Melissa Horlait 0468031949 horlaitmelissa@gmail.com https://melissahorlait.be
3391 Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge) / Vlaams brabant Nans Luyten 0494/18.11.52 nans@tbruist.be https://www.tbruist.be/
3010 Kessel-lo Nicole Keppens 0487/616099 nicole@baobab-leuven.be https://www.baobab-leuven.be
3500 Hasselt Marij Gielen 0496882066 p-abc@skynet.be https://p-abc.be
2060 Antwerpen Philip Renders 0032498107638 philip.renders@telenet.be https://www.linkedin.com/in/philip-renders-5468a7130
9000 Gent Elfi Maassen 0493 13 44 59 praktijk.elfi.maassen@gmail.com http://www.elfi-maassen.be
2100 Deurne / Antwerpen Freyja Ostes 0476417821 info@praktijkinara.com https://praktijkinara.com
9050 Gent Cigdem Ozturk +32466208132 cigdem.ozturk@solidaris.be https://www.solidaris-vlaanderen.be/psychologische-begeleiding
2801 Heffen André Mans 0477472482 psychodyssee@gmail.com https://psychodyssee.wordpress.com
9111 Belsele Sandra Anzalone 0479204483 sandra@elantherapie.be https://www.elantherapie.be
2000 Antwerpen / Antwerpen Sandy Bastiaenssen 0480672195 sandy@delevensdans.be https://www.delevensdans.be
3722 Kortessem Christophe Wolfs 0476363000 christophe@chensa.be https://www.chensa.be
2930 Brasschaat Sarah Glibert 0479800031 Sarah@psychepolis.be http://www.korusana.be
3590 Diepenbeek Sara Smeets 0476670328 Info@praktijkwithuis.be https://praktijkwithuis.be
3290 Diest Sigrid Eynikel 0496329795 sigrideynikel@gmail.com https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/sigrid-eynikel-diest.html
2380 Ravels sofie Dekeyser 0499/831535 contact@hofvaneel.be https://www.hofvaneel.be
9030 Mariakerke (Gent) / Oost-Vlaanderen Sofie Van Maercke 0478/47.39.60 sofie.vanmaercke@gmail.com https://www.bemoreyoucoaching.be
2800 Mechelen Sophie Ickx 0487164627 sophie@xterk.be https://www.xterk.be
1160 Oudergem (Brussel) Stéphanie Hohl 0495 77 49 76 stephanie.hohl1966@gmail.com
5550 Vresse-sur-Semois / Namen Sven Janssens 0476/499 066 (voor afspraken) sven@metamorfose.coach https://metamorfose.coach
9120 Vrasene / Oost Vlaanderen Ilse Leenaerts Manada 0486/78.78.48 team.manada@gmail.com https://manada.be
8200 Brugge Tieneke De Wandel 0476/72.04.39 info@praktijkintermezzo.be https://praktijkintermezzo.be/
2580 putte ulla vermeulen 0473/208290 ullacrea@gmail.com https://www.devipraktijk.be/
3010 Kessel-Lo (Leuven) / Vlaams-Brabant Diane Vanhaeren 0491731440 vanhaerendiane@gmail.com https://www.mindchanging.be
3530 Helchteren Vera Beelen 0497684675 vera@kintsugie.be https://www.kintsugie.be/
2800 Mechelen / Antwerpen Tom Verheyden +32(0)485 20 90 81 verheyden.tm@gmail.com