Vind een therapeut

Hier vind je een vrijblijvend overzicht van personen uit verschillende strekkingen en sectoren die een erkende opleiding Brainspotting fase 1 én fase 2 hebben gevolgd.

Heb je Brainspotting Fase 1 én Fase 2 bij Brainspotting Belgium gevolgd?
Klik dan hier om opgenomen te worden in de lijst.
Om in de lijst opgenomen te worden dien je jaarlijks vooraf drie sessies te volgen.
Twee bij de +PlusTherapeuten en één supervisie bij de trainer.
De gegevens van de +PlusTherapeuten en de trainer worden je toegestuurd na je aanvraag.

Stad / Provincie Therapeut Tel/Email Website
9700 Oudenaarde Greet Aelvoet 0497852512 greet@psycho-therapeut.be https://www.psycho-therapeut.be
1422 GM Uithoorn René Aldewereld +316 100 595 90 info@reban.nl https://www.reban.nl
2800 Mechelen / Antwerpen An Van Hassel - BSP trainer-supervisor - enkel voor BSP-therapeuten - ook online +32(0)485 55 60 50 An@brainspotting.be http://www.brainspotting.be
2360 Oud-Turnhout Anke De Vooght 0489454821 anke@mail.be http://www.samenoppad.be
2800 Mechelen Ann Hoogers 0496 12 99 18 ann.hoogers12@gmail.com
9850 Nevele Ann Verstraete 0477 924658 Ann.zonenmaan@gmail.com http://www.zonenmaan.be
2930 Strömsund / Zweden Anna Dyck 0496/08.33.53 annadyck120@gmail.com http://www.namarupa.be
1098 TE Amsterdam Anne-Brit Voorn +31(0)681 10 17 78 info@thecoachingpartners.nl http://www.thecoachingpartners.nl
3570 Alken Anneleen Vanroy 0494/655095 info@phpt-de-verbinding.be www.phpt-de-verbinding.be
2800 Walem Annelien d'Hoine 0476276997 anneliendhoine@hotmail.com https://www.anneliendhoine.be
3830 Wellen Annelies Landuyt 0472537600 annelies@vuur-consuling.be http://www.vuur-consulting.be/
2260 Tongerlo Annemieke Meijer 0471563063 annemiekemeijer.psy@gmail.com
3210 Lubbeek Annick Vanbeveren 0494/03.42.72 annickvanbeveren@centrumvigilant.be
2000 Antwerpen Ann Toté 0478734067 samennaarjezelf@gmail.com https://www.samennaarjezelf.be/
3390 Tielt Anouk Francois 0497913433 anouk@praktijkdenieuweroute.be https://www.praktijkdenieuweroute.be
3020 Winksele Ans Guldentops ansguldentops@gmail.com
2500 Lier Astrid Docx 03/480.45.35 astrid.docx@gmail.com https://www.praktijkastriddocx.be
2811 Mechelen Bakiye Karaman +320496987316 bakiyekaraman@yahoo.com
9100 Sint-Niklaas Bart De Jonghe 0473812752 bartvuurhart@yahoo.com https://brainspirit.be
3890 Gingelom Katrijn Desteghe 0474 51 13 23 becomeyou@katrijndesteghe.be https://katrijndesteghe.be
9150 Bazel Benjamin De Bruyn 0496053560 ben@be-amazing.eu https://www.be-amazing.eu
2060 Antwerpen Brigitte Verdonk 0486 50 16 08 brigitte.verdonk@gmail.com http://ininteractie.be
4611BG Bergen op Zoom Carla Perdaems +31(0)642469367 info@stresspreventie.nl http://www.newhealthconcept.nl
9090 Melle / Oost-Vlaanderen Caro Budde +PlusTherapeut (ook online sessies) 0496848135 CaroBudde@gmail.com
2170 Merksem Charlotte Van Moerbeke 0474230743 charlottevanmoerbeke@hotmail.nl
3722 Kortessem Sara Peeters 0478237427 sara@chensa.be https://www.chensa.be
9160 Lokeren Nathalie Felix 0478/99.28.06 nathaliefelix@praktijk50.be http://www.praktijk50.be
3020 Herent Dennis Geelen 0494054553 dennisgeelen@gmail.com http://www.koothoomi.be
8480 Ichtegem Elise Jonckheere 0499469121 elise@praktijkderaaklijn.be https://praktijkderaaklijn.be
2300 Turnhout Elke Allard elkeallard@hotmail.com
3070 Kortenberg Elke Pepermans 0499347751 elkepepermans51@gmail.com http://www.praktijkdeparel.be
3570 Alken Ellen Indekeu +32 (0) 496 52 24 55 ellen@hc-sampermans.be http://www.hc-sampermans.be
3700 Tongeren Ellen Pellaers 0471676600 praktijkwadika@gmail.com https://wadika.be
1674 Bellingen / Vlaams-Brabant Ellen Topff 0469/120.850 ellen.topff@protonmail.com https://ellentopff.com
2460 Tielen Ellen Stoffels 0475238747 ellen@zijnenworden.be http://ww.zijnenworden.be
3050 Oud-Heverlee Els Appermont 0473313305 els@nooria.be https://www.nooria.be
3110 Rotselaar Els Peeters 0496671907 els@creawiel.be https://www.creawiel.be
2560 Nijlen Els Schaerlaeken 0496511330 Els.schaerlaeken@skynet.be http://Www.leefwijs.be
  Erik van Hoogstraten +31850501682 Hello@metanoiacare.nl https://metanoiacare.nl
3111 Wezemaal Eva Eva van damme 0486688019 Evavandamme36@gmail.com http://derozenweg.be
9090 Melle Eva Zabarylo 0475286428 evazabarylo@gmail.com http://www.eniava.be
8552 Moen (Zwevegem) Eveline Librecht 0487 50 58 56 eveline.librecht@gmail.com http://www.evelinelibrecht.be
9880 Aalter 9880 Frauke Maes 0475512883 ligilo@outlook.be https://frauke-ligilo.wixsite.com/ligilo
2018 Antwerpen Gert Kruitbosch 0468418877 GertKruitbosch@gmail.com https://www.mensinverandering.com
2520 Ranst Greet De Wilde 0468320431 info.ingoud@gmail.com http://www.ingoud.com
2600 Berchem-Antwerpen Katleen Hammels 0479452783 hammelskat@gmail.com https://zijns-kracht.be
5555 Graide Hans Baert 0032496394477 hansbaertpsy@gmail.com
2980 Zoersel Hilde De Leeuw 0498 694200 hilde.deleeuw@telenet.be http://www.hestiapraktijk.be
2930 Brasschaat Hilde Van Heuven 0472108906 contact@hildevanheuven.be https://www.hildevanheuven.be
9000 Gent Hilde Droogné 0476778024 hilde.droogne@gmail.com http://www.psychotherapiecirkelsprong.weebly.com
9050 Gentbrugge / Oost Vlaanderen Schouppe Hilda +PlusTherapeut (ook online sessies) +32 (0)479 39 07 88 hs55wb44@gmail.com http://www.hildaschouppe.be
2550 Kontich Ilke Verherstraeten 0479909973 ilke@oogverbindend.be http://www.oogverbindend.be
9870 Zulte De Loof Ilse 0475/91 41 80 info@volharten.be http://www.volharten.be
3550 Heusden-Zolder Ine Goovaerts 0475/41 64 68 ine.goovaerts@rakonto.be https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/ine-goovaerts-heusden-zolder.html
3920 Lommel Ineke Lambrechts 0472972812 inekelambrechts@hotmail.com
1740 Ternat ines De Mesmaeker 0475665482 ines@justines.be https://justines.be
2950 Kapellen Leys Bénédicte - Supervisor +32 477 27 82 87 info@antepassio.be http://www.antepassio.be
3471 Hoeleden Linsy Van Krunkelsven 0498464560 info@deachtarm.be https://www.deachtarm.be
3500 Hasselt Liese Vanleeuw 0477/60.20.14 info@elafia.be https://elafia.be
2490 Balen Els Janssen 0498288534 info@elsjanssen.be http://www.elsjanssen.be
8790 Waregem Dheedene Katlijn 0475336983 info@psychotherapiewaregem.be http://www.psychotherapiewaregem.be
3700 Tongeren Reinhilde Vermeulen 0494874743 info@jezelftevriend.be http://www.jezelftevriend.be
9840 De Pinte-Zevergem Lucas De Vocht 0478/750026 info@lucasdevocht.be https://www.lucasdevocht.be
8880 Ledegem Ine Schoutteten 0468002972 info@praktijkine.be https://www.praktijkine.be
5521NB Eersel Karin Lepelaars +31(0)629 40 44 42 info@rebalancepraktijk.nl
4331 VC Middelburg Tinka Ruis +31(0)6-12280622 info@tinkaruis.nl http://www.tinkaruis.nl
3500 Hasselt Veerle Ponet +32468001954 info@veerleponet.be https://www.veerleponet.be
3473 Waanrode Katrien Peters 0468/27 89 74 info@viacolumbus.be http://info@viacolumbus.be
2220 HEIST-OP-DEN-BERG Inge Van Heukelom 0495506512 inge.van.heukelom@telenet.be https://www.acupunctuuringe.be
2110 Wijnegem / Antwerpen Ingrid Versmissen +PlusTherapeut O3/354 05 73 ingrid.versmissen@telenet.be http://invers.be
2930 Brasschaat Isabel Vanderveren 0476380431 isabel.vanderveren@hotmail.com
1850 Grimbergen Isabelle Verberckmoes 0472830321 isabelle.verberckmoes@psycholoog.be https://isabelle-verberckmoes.be
3600 Genk Nancy Janssens 0479843676 jan.nancy@hotmail.com http://www.retro-spectief.be
2380 Ravels Jan-Jaap Hage 0499/831535 contact@hofvaneel.be https://www.hofvaneel.be
2100 Deurne / Antwerpen Jeroen Wislet 0486457880 jeroen.wislet@gmail.com https://www.jeroenwislet.be/
3078 Meerbeek Joke Mortier 0471344132 info@jokemortier.be
2840 Rumst Joyce Mathieu 0486/958523 info@evenstilstaan.be http://www.evenstilstaan.be
9050 Gent Katrien Aelvoet 0499262092 katrienaelvoet@systeempsychotherapie.be https://www.systeempsychotherapie.be
9220 Hamme KAREL DE BRANT 052520669 karel@wonderboom.eu https://www.wonderboom.eu/
2980 Halle Karen Bolders 0475245341 karen-b@live.be http://www.terug-in-je-kracht.be
9140 Steendorp Verheyen Karin 0489554132 karin@senkaflex.be http://www.levennaverlies.be
2300 turnhout kathleen Van de Ven 0495743700 Kathleen.van.de.ven@telenet.be
2180 Ekeren (Belgium) Katrien Billiet 0499342398 Katrien.billiet@gmail.com https://www.praktijkhedera.be
2300 Turnhout Katrien Swaegers +32 (0)474275750 katrien.swaegers@gmai.com
9040 Sint-Amandsberg (Gent) Klara Jacops +32 470 96 33 98 info@klaarte.be https://klaarte.be
2920 Kalmthout Kristel Ogiers 0477 42 53 72 kristel@zinnebeeld.be http://www.zinnebeeld.be
2647 Sør-Fron, Noorwegen Lars Lutje Schipholt +31626022282 lars@thrivability.no https://thrivability.no
9120 Kallo (Beveren-Waas) Michèle Lavigne 0493815769 info@michelelavigne.be https://www.michelelavigne.be
1000 Brussel Leen De Beuckelaere 0498846177 leen.debeuckelaere@tutanota.com https://leendebeuckelaere.wixsite.com/therapie
8020 Oostkamp De Vuyst Leen 0497501275 leen@hejoka.be http://www.hejoka.be
1700 Dilbeek Leentje Keppens 0468/58 28 34 leentje@groepspraktijkjuno.be http://www.groepspraktijkjuno.be/
2930 Brasschaat Lieve Buysse-Janssen +32478813146 Lieve@openliving.be http://www.openliving.be
3060 Korbeek Dijle / Vlaams Brabant Linda Op de Beeck - asst. trainer - (ook online sessies) +32497 939 718 linda.opdebeeck@protonmail.com https://kinekorbeekdijle.be
2570 Duffel Lucia Van Den Eede 0478512646 http://www.luciavandeneede.be
9000 Gent Lucie Demolder 0497192330 lucie.psycholoog@gmail.com https://www.lucie-psycholoog-gent.com/
9988 Watervliet Lucien Heyde 0475958528 lucienheyde@skynet.be http://www.lucienheyde.be
2950 Kapellen Lynn Jespers 0486 561 333 lynn@psyly.me https://www.psyly.me
  Lysa Murekatete 0486726107 lysamurekatete@gmail.com
2560 Nijlen / Antwerpen Machteld Baekelandt 0499/83.80.55 machteld.baekelandt@gmail.com https://osteomachteld.be
2110 Wijnegem Marc Franckx 03/354 05 73 marc-franckx@telenet.be http://www.invers.be
2900 Schoten Marianne De Geyter 0475204890 info@meeander.be http://www.meeander.be
3380 Bunsbeek Marie Anne Thijs 0476351071 marieannethijs@gmail.com https://www.praktijkamalgaam.be
2275 Wechelderzande Christine Adriaenssens 0475499000 mariechristine.adriaenssens@gmail.com http://www.eostre.be
2440 Geel Marie Dams 0496124904 marie.dams@therapeutenpraktijk.be
4817 LD Breda Marijke van Steen +31(0)641350837 info@coredyanmics.nl http://www.coredynamics.nl
8200 Brugge Marleen Dens 0496/76 29 41 marleendens@hotmail.com
1880 kapelle-op-den-Bos Valerie Martens 0468017418 martensvalerie8@gmail.com https://praktijkbamboo.be
2328 Meerle Martine Brosens /Spiegelend Paard 0486447907 martine.brosens@spiegelendpaard.be http://www.spiegelendpaard.be
1730 Asse / Vlaams-Brabant Melissa Horlait +PlusTherapeut (ook online sessies) 0468031949 horlaitmelissa@gmail.com https://melissahorlait.be
9550 Herzele Bernadette Michiels 0475/92.10.24 info@deinend.be http://deinend.be
2540 Hove Hilde Naedts 0498290042 mindful@bewegeninaandacht.be http://www.bewegeninaandacht.be
3300 Kumtich (Tienen) Moniek Broekx 0492 52 73 15 moniekbroekx.demene@gmail.com https://www.moniekbroekx.be
2322 Hoogstraten-Minderhout Nadine Sterkens 0473616390 nadine.sterkens@telenet.be http://www.onderwegmetjezelf.be
3391 Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge) Nans Luyten 0494/18.11.52 nans@tbruist.be https://www.tbuist.be
1702 Groot-bijgaarden Nathalie Rathé 0477719047 Nathalie.rathe@uniqtherapie.com http://www.uniqtherapie.com
3010 Kessel-lo Nicole Keppens 0487/616099 nicole@baobab-leuven.be https://www.baobab-leuven.be
3500 Hasselt Marij Gielen 0496882066 p-abc@skynet.be https://p-abc.be
4761CR Zevenbergen Nederland, bij Breda Pascal Rijnart pascal@antoniusconsult.nl http://www.antoniusconsult.nl
2060 Antwerpen Philip Renders 0032498107638 philip.renders@telenet.be https://www.linkedin.com/in/philip-renders-5468a7130
9000 Gent Elfi Maassen 0493 13 44 59 praktijk.elfi.maassen@gmail.com http://www.elfi-maassen.be
9050 Gent Cigdem Ozturk +32466208132 cigdem.ozturk@solidaris.be https://www.solidaris-vlaanderen.be/psychologische-begeleiding
2801 Heffen André Mans 0477472482 psychodyssee@gmail.com https://psychodyssee.wordpress.com
9050 Gentbrugge Wim De Staercke 0490197289 psycholoog.wim@gmail.com https://www.psycholoogwim.com/
2640 Mortsel Mahieu Rudi 0491550541 rudi.mahieu@skynet.be https://www.sazoen.be
2610 Wilrijk Sabrina De Pauw 0479261415 Sabrina.depauw7@gmail.com https://Www.innermove.be
9111 Belsele Sandra Anzalone 0479204483 sandra@elantherapie.be https://www.elantherapie.be
2000 Antwerpen / Antwerpen Sandy Bastiaenssen +PlusTherapeut (ook online sessies) 0480672195 sandy@delevensdans.be https://www.delevensdans.be
3722 Kortessem Christophe Wolfs 0476363000 christophe@chensa.be https://www.chensa.be
9402 Meerbeke Sara Oldenhof 0486/46.67.63 sara@sleutelbosninove.be https://sleutelbosninove.be/team/sara/
2930 Brasschaat Sarah Glibert 0479800031 Sarah@psychepolis.be http://www.korusana.be
3590 Diepenbeek Sara Smeets 0476670328 Info@praktijkwithuis.be https://praktijkwithuis.be
3600 Genk Sebila Ozturk +32 484 555 965 info@yadelim.be https://www.yadelim.be
8930 Lauwe sigrid seurynck 056443588 sigrid@psyworks.be https://www.psyworks.be
3290 Diest Sigrid Eynikel 0496329795 sigrideynikel@gmail.com https://www.vindeentherapeut.be/therapeut/sigrid-eynikel-diest.html
2800 Mechelen Sofie Schrauwen 0488093249 sofiesenses@outlook.be
2380 Ravels sofie Dekeyser 0499/831535 contact@hofvaneel.be https://www.hofvaneel.be
9030 Mariakerke (Gent) / Oost-Vlaanderen Sofie Van Maercke 0478/47.39.60 sofie.vanmaercke@gmail.com https://www.bemoreyoucoaching.be
2800 Mechelen Sophie Ickx 0487164627 sophie@xterk.be https://www.xterk.be
1160 Oudergem (Brussel) Stéphanie Hohl 0495 77 49 76 stephanie.hohl1966@gmail.com
5550 Vresse-sur-Semois / Namen Sven Janssens - asst. trainer - ook online sessies 0476/499 066 (voor afspraken) sven@metamorfose.coach https://metamorfose.coach
9120 Vrasene / Oost Vlaanderen Ilse Leenaerts Manada +PlusTherapeut 0486/78.78.48 team.manada@gmail.com https://manada.be
8200 Brugge Tieneke De Wandel 0476/72.04.39 info@praktijkintermezzo.be https://praktijkintermezzo.be/
2580 putte ulla vermeulen 0473/208290 ullacrea@gmail.com https://www.devipraktijk.be/
3700 Tongeren Vanessa Cluckers 0479667031 vanessa@vanessacluckers.be https://anessacluckers.be
3118 Werchter Bernaert Veerle 0479/592340 veerleb55@gmail.com
3530 Helchteren Vera Beelen 0497684675 vera@kintsugie.be https://www.kintsugie.be/
2800 Mechelen / Antwerpen Tom Verheyden - Asst. Trainer (ook online sessies) 0485209081 verheyden.tm@gmail.com
2350 Vosselaar Viviane Peeraer 0475572608 vivianepeeraer@gmail.com https://www.vivianepeeraer.be
2930 Brasschaat Goeman Wanda 0479 48 09 36 wanda.goeman@gmail.com
9250 Waasmunster Ann-Sofie Wautier 0472 87 49 11 mindful.roots.as@gmail.com https://www.facebook.com/profile.php?id=61551400801343
2060 Antwerpen Wil Meeus 0485 201 588 wil.meeus@telenet.be